Recitalurile Operei
joi, 26 nov. · 17:00 · Opera Brașov · Brașov
- Când
- joi, 26 nov., 17:00
- Unde
- Opera Brașov, Str. Bisericii Române 51, Brașov
- Organizator
- Opera Brașov
- Categorie
- Music
- Link
- Detalii și înscrieri
Seri muzicale în foaier — recital vocal-instrumental.
Organizat de Opera Brașov · Mai multe evenimente în Brașov · concerte în Brașov
Recitalurile Operei, Thu, 26 Nov 2026 17:00, Opera Brașov, Brașov. Hosted by Opera Brașov, listed free on wemeo.
Întrebări · Questions
- Când are loc Recitalurile Operei?
- joi, 26 nov., 17:00, la Opera Brașov, Str. Bisericii Române 51, Brașov.
- When is Recitalurile Operei?
- Recitalurile Operei, Thu, 26 Nov 2026 17:00, Opera Brașov, Brașov. Hosted by Opera Brașov.
- Unde are loc Recitalurile Operei?
- Opera Brașov, Str. Bisericii Române 51, Brașov. Organizator: Opera Brașov.
Alte evenimente de la Opera Brașov · More from Opera Brașov
- Tango Meets Opera (Gala de tango argentinian), · Opera Brașov · 70 RON
- AVENTURI CU DOMNUL GOE, · Opera Brașov
- AVENTURI CU DOMNUL GOE, · Opera Brașov
- DAMA CU CAMELII, · Opera Brașov
- TOSCA, · Opera Brașov
- TOSCA, · Opera Brașov