Mircea Baniciu Live Concert — București

Mircea Baniciu Live Concert

dum., 8 nov. · 21:00 · Hard Rock Cafe Bucharest · București

Când
dum., 8 nov., 21:00
Unde
Hard Rock Cafe Bucharest, Șoseaua Pavel D. Kiseleff 32, București
Organizator
Hard Rock Cafe Bucharest
Preț
131.60 RON
Categorie
Music
Link
Detalii și înscrieri

Tickets starting with 109 lei

Organizat de Hard Rock Cafe Bucharest · Mai multe evenimente în București · concerte în București

Mircea Baniciu Live Concert, Sun, 8 Nov 2026 21:00, Hard Rock Cafe Bucharest, București. Hosted by Hard Rock Cafe Bucharest, listed free on wemeo.

Întrebări · Questions

Când are loc Mircea Baniciu Live Concert?
dum., 8 nov., 21:00, la Hard Rock Cafe Bucharest, Șoseaua Pavel D. Kiseleff 32, București.
When is Mircea Baniciu Live Concert?
Mircea Baniciu Live Concert, Sun, 8 Nov 2026 21:00, Hard Rock Cafe Bucharest, București. Hosted by Hard Rock Cafe Bucharest.
Unde are loc Mircea Baniciu Live Concert?
Hard Rock Cafe Bucharest, Șoseaua Pavel D. Kiseleff 32, București. Organizator: Hard Rock Cafe Bucharest.
Cât costă Mircea Baniciu Live Concert?
131.60 RON, prețul anunțat de organizator.
Is Mircea Baniciu Live Concert free?
No: 131.60 RON, as listed by the organizer.

Alte evenimente de la Hard Rock Cafe Bucharest · More from Hard Rock Cafe Bucharest