Aventură în Patagonia și Cascada Iguazu
dum., 15 nov. · Clubul Montan Apuseni · Cluj
- Când
- dum., 15 nov.
- Unde
- Clubul Montan Apuseni, Strada Porii 136B, Cluj
- Organizator
- Clubul Montan Apuseni
- Preț
- 3600 euro din Bucuresti
- Categorie
- Sports
- Link
- Detalii și înscrieri
Organizat de Clubul Montan Apuseni · Mai multe evenimente în Cluj · sport în Cluj
Aventură în Patagonia și Cascada Iguazu, Sun, 15 Nov 2026, Clubul Montan Apuseni, Cluj. Hosted by Clubul Montan Apuseni, listed free on wemeo.
Întrebări · Questions
- Când are loc Aventură în Patagonia și Cascada Iguazu?
- dum., 15 nov., la Clubul Montan Apuseni, Strada Porii 136B, Cluj.
- When is Aventură în Patagonia și Cascada Iguazu?
- Aventură în Patagonia și Cascada Iguazu, Sun, 15 Nov 2026, Clubul Montan Apuseni, Cluj. Hosted by Clubul Montan Apuseni.
- Unde are loc Aventură în Patagonia și Cascada Iguazu?
- Clubul Montan Apuseni, Strada Porii 136B, Cluj. Organizator: Clubul Montan Apuseni.
- Cât costă Aventură în Patagonia și Cascada Iguazu?
- 3600 euro din Bucuresti, prețul anunțat de organizator.
- Is Aventură în Patagonia și Cascada Iguazu free?
- No: 3600 euro din Bucuresti, as listed by the organizer.
Alte evenimente de la Clubul Montan Apuseni · More from Clubul Montan Apuseni
- Drumeție pe Via Transilvanica de la Cașva la Brădețelu 23 km, · Cașva, Mureș · 160 lei
- Drumeție pe Via Transilvanica, de la Brădețelu la Câmpu Cetății, · Clubul Montan Apuseni · 160 lei
- Excursie în Scoția- Insula Skye, castele și munte, · Clubul Montan Apuseni · 1450 Euro cu zbor inclus
- Drumeție în Munții Rodnei- Vârful Țapului 2024m, · comuna Telciu, jud. Bistrița-Năsăud · 180 lei
- Drumeție la Cetatea dacică Piatra Roșie și Zona carstică Ponorici-Cioclovina, · Clubul Montan Apuseni · 180 lei
- Excursie în Munții Apuseni- Vârful Briței, Masivul Vlădeasa, · Clubul Montan Apuseni · 180 lei