Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli — Oradea

Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli

vin., 12 feb. · Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea · Oradea

Când
vin., 12 feb.
Unde
Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea, Piata 1 Decembrie nr. 1, Oradea
Organizator
Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea
Preț
120 și 170 lei
Categorie
Dance

Organizat de Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea · Mai multe evenimente în Oradea · dans în Oradea

Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli, Fri, 12 Feb 2027, Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea, Oradea. Hosted by Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea, listed free on wemeo.

Întrebări · Questions

Când are loc Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli?
vin., 12 feb., la Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea, Piata 1 Decembrie nr. 1, Oradea.
When is Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli?
Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli, Fri, 12 Feb 2027, Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea, Oradea. Hosted by Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea.
Unde are loc Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli?
Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea, Piata 1 Decembrie nr. 1, Oradea. Organizator: Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea.
Cât costă Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli?
120 și 170 lei, prețul anunțat de organizator.
Is Spectacol de balet, Lacul lebedelor, solistă Oksana Bondareva, alături de Classico Ballet Napoli free?
No: 120 și 170 lei, as listed by the organizer.

Alte evenimente de la Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea · More from Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea