Primii doi ani — București

Primii doi ani

sâm., 31 oct. · 10:00 · ARCUB - Hanul Gabroveni · București

Când
sâm., 31 oct., 10:00
Unde
ARCUB - Hanul Gabroveni, Str. Lipscani 84-90, București
Organizator
ARCUB - Hanul Gabroveni
Preț
60–100 RON
Categorie
Kids
Bilete
Bilete și înscrieri

Primii doi ani din viața unui copil vin cu bucurie, dar și cu foarte multe întrebări și frici. Ce este normal la un nou-născut? Când trebuie să ne îngrijorăm? Cum îl îngrijim zi de zi? Cum gestionăm trezirile de noapte? Ce putem face atunci când suntem epuizați și simțim că nu mai facem față? Pe...

Organizat de ARCUB - Hanul Gabroveni · Mai multe evenimente în București · evenimente pentru copii în București

Primii doi ani, Sat, 31 Oct 2026 10:00, ARCUB - Hanul Gabroveni, București. Hosted by ARCUB - Hanul Gabroveni, listed free on wemeo.

Întrebări · Questions

Când are loc Primii doi ani?
sâm., 31 oct., 10:00, la ARCUB - Hanul Gabroveni, Str. Lipscani 84-90, București.
When is Primii doi ani?
Primii doi ani, Sat, 31 Oct 2026 10:00, ARCUB - Hanul Gabroveni, București. Hosted by ARCUB - Hanul Gabroveni.
Unde are loc Primii doi ani?
ARCUB - Hanul Gabroveni, Str. Lipscani 84-90, București. Organizator: ARCUB - Hanul Gabroveni.
Cât costă Primii doi ani?
60–100 RON, prețul anunțat de organizator.
Is Primii doi ani free?
No: 60–100 RON, as listed by the organizer.
De unde cumpăr bilete la Primii doi ani?
Biletele se vând prin eventbook.ro, de pe această pagină.

Alte evenimente de la ARCUB - Hanul Gabroveni · More from ARCUB - Hanul Gabroveni